Кеги "ЯГЕРА" на Вашому святі

Крім позитивних аспектів свята є ще різні організаційні та фінансові питання, які потрібно вирішувати з максимальним комфортом для гостей та іменинників. Тому ми пропонуємо натуральний і свіжий алкоголь за приємною ціною. Економна ціна та якісний продукт. За роки існування компанії ми обслуговували близько 90 свят та не отримали жодного негативного відгуку: пиво доставляється в екологічній тарі, свіже, достатньо вистояне, не розбавлене. Привозимо вчасно, обслуговуємо кеги та по домовленості забираємо пусту тару. Можлива послуга дозамовлення просто на свято.

Відкриті до співпраці з закладами

Пропонуємо вам стати дистриб'ютором "ЯГЕР"! Ми пропонуємо оперативну доставку та можливість дозамовлення з доставкою протягом години. Зверніть увагу, що у нас власне виробництво у центрі міста, тобто собівартість низька за рахунок економії на трансфері та посередниках. Ми роками співпрацюємо з закладами на взаємовигідних умовах, серед наших замовників антикварня "ШпиндеL`", ресторація "На валах", "Курбас-Паб", "Villa Park", колиба "Водограй" та багато інших, загалом більше 50-ти. Долучайтеся!

"ЯГЕР" - фестивальне пиво

Пиво - вміру алкогольний, легкий напій, що майже завжди подається на фестивалях під вуличну їжу. Ми пропонуємо доставку кегів на фестиваль з можливістю дозамовлення. За роки існування компанії обслуговували 9 фестивалів та не отримали жодного негативного відгуку: пиво доставляється в екологічній тарі, свіже, достатньо вистояне, не розбавлене. Привозимо вчасно.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ

066-980-19-27 066-980-19-27

І МИ НАПОВНИМО ВАШЕ СВЯТО СМАКОМ СПРАВЖНЬОГО ЖИВОГО ПИВА!