fbpx

Броварня твого міста

Сорти пива є унікальними, мають свою рецептуру та неповторний смак

2000p 2013p

Броварня «ЯГЕР» бере свій початок з 2000 року. 19-ий рік на ринку – шлях звершень та перемог, і все заради нашого споживача. Ми прислуховувалися до побажань вибагливих клієнтів, щоб досягти бажаного результату, варили новинки, модернізовувалися. І зараз ми можемо сміливо стверджувати, що наші хмільні напої є справжньою візитівкою міста.

Із зміною керівництва у 2013 році відбулися кардинальні зміни на підприємстві – купівля високоякісного обладнання, співпраця з новими постачальниками сировини, нові удосконалені рецепти – далеко не весь перелік причин, які вплинули на стійкість пива. Сьогодні ми впевнені у якості свого продукту і вже можемо запропонувати вам чотири сорти на постійній основі – хмільне, медове, пшеничне, ІРА, кожне з яких є унікальним, має свою рецептуру та неповторний смак. Також ми постійно експериментуємо – різні крафтові сорти виготовляються лімітованими партіями.

Скуштуйте «ЯГЕР» у офіційних представників нашої компанії не лише у Івано-Франківську та області, але й за його межами. Вносьте різноманітність у своє життя, споживаючи напої, зварені з натуральної сировини, на новітньому обладнанні, за удосконаленими рецептами.

Унікальна рецептура

Рисова січка, цукати, цедра, коріандр, спеції

Високоякісний ячмнінний і пшеничний солод

Натуральні сорти хмелю

Високотехнологічне обладнання