4 ранкові звички, від яких слід відмовитися, якщо ви прагнете до більшого успіху.


Дослідження свідчать, що люди, які відчувають більше щастя, демонструють вищу продуктивність і частіше отримують підвищення у кар'єрі.

Вони також мають більшу ймовірність дожити до похилого віку. Якщо ви відчуваєте невдоволення, можливо, не звертаєте уваги на прості методи підвищення продуктивності та відчуття успіху.

Для того, щоб переглянути своє ставлення до життя, варто звернути увагу на те, як ви витрачаєте свій час. Згідно з думкою Тома Корлі, фінансового консультанта та автора твору "Зміни свої звички – змініть своє життя", зміна звичок, особливо ранкових практик, може значно підвищити ваше відчуття щастя.

Хороші щоденні звички дозволяють вам щодня зосереджуватися на досягненні успіху, - пише Корлі. - Вони ставлять успіх на автопілот".

Ось чотири ранкові звички, від яких варто відмовитися, якщо ви хочете бути більш успішними:

1. Перевірка електронної пошти вранці

Люди частіше перевіряють свій смартфон вранці, ніж чистять зуби, одягають халат, розмовляють з партнером або п'ють каву, йдеться у звіті Bank of America за 2015 рік, присвяченому технологіям.

Ця ранкова звичка може мати негативний вплив на настрій. Наприклад, отримавши всього один негативний електронний лист, ви можете почати скаржитися на поганий день вже через кілька годин, стверджує Мішель Гілан, психолог-дослідник і авторка популярних книг.

Навіть якщо у вас є один позитивний і один негативний відгук, негативний завжди має більший вплив, - зазначає Гілан у свіжому випуску подкасту "The Productivityist Podcast".

Те ж саме можна сказати про споживання стресових або негативних новин.

2. Ігнорування сніданку або споживання продуктів з бідним вмістом корисних речовин.

Пропускання сніданку або вживання на сніданок продуктів, які містять багато цукру, простих вуглеводів або шкідливих жирів, може підвищити ризики для вашого здоров'я та призвести до відчуття втоми і зниження розумової активності, як підтверджують численні дослідження.

Замість цього, розгляньте можливість вибору більш корисних альтернатив. Лікарі стверджують, що цільнозернові продукти, а також деякі види горіхів і фруктів сприяють підвищенню енергії у людей.

Іншими словами, те, що потрапляє на ваш стіл, має прямий вплив на будову та діяльність вашого мозку, а отже, і на ваше самопочуття, - зазначає професор Гарвардської медичної школи та сертифікований лікар Єва Селхуб.

Якщо рано-вранці у вас не вистачає часу на приготування їжі, спробуйте підготувати все з вечора. Ваш розум обов’язково оцінить цю турботу.

3. Як відмовити себе від фізичних вправ

Витративши всього кілька хвилин на ранкові тренування, ви зможете відчути себе більш щасливими та розслабленими протягом усього дня. Дослідження, проведене в Прінстонському університеті, довело, що фізична активність насправді трансформує мозок, зменшуючи ймовірність того, що стрес і тривога заважатимуть його нормальному функціонуванню.

Можливо, саме з цієї причини навіть найбільш досягнені особистості завжди знаходять час для фізичної активності. Наприклад, мільярдер Річард Бренсон прокидається рано щоранку, щоб грати в теніс або їздити на велосипеді, підкреслюючи, що це "подвоює" його ефективність. Генеральний директор і засновник Facebook, Марк Цукерберг, також вважає за необхідне тренуватися вранці не менше трьох разів на тиждень.

Фізичні вправи не завжди повинні бути інтенсивними, щоб сприяти покращенню настрою. Вчені з університету Стенфорда з’ясували, що навіть коротка прогулянка може стимулювати творчі здібності. Крім того, перебування на свіжому повітрі та під впливом сонячного світла сприяє зниженню рівня кортизолу, який зазвичай зростає в умовах стресу.

Практика йоги сприяє зниженню відчуття втоми, як виявило дослідження, проведене в Техаському університеті, а також пов'язана з покращенням функцій імунної системи.

4. Не засиджуйтеся до пізньої ночі.

Одним із найефективніших способів забезпечити собі чудовий ранок є якісний сон напередодні вечора. Дослідження компанії Gallup показують, що дорослі, які сплять вісім годин і більше, частіше відзначають своє відчуття щастя та здоров'я.

Дослідження Gallup показало, що американці у віці від 30 до 64 років, які зазвичай сплять лише п'ять годин на добу, демонструють значно гірші показники благополуччя в порівнянні з тими, хто відводить на сон близько шести годин.

Якщо ви стикаєтеся з труднощами засинання, фахівці радять замінити вечірнє переглядання екрану смартфона на читання паперової книги або зайняття спокійними хобі, такими як малювання.

Згідно з висновками доктора Філіпа Германа, доцента психіатрії в Медичній школі Перельмана при Пенсильванському університеті, багатьом людям необхідно близько години, щоб заспокоїтися і підготуватися до сну як фізично, так і емоційно, навіть таким відомим особам, як Білл Гейтс.

Нещодавно ми розповідали про 11 звичок, які успішні люди практикують щодня.

Related posts