"Це можливо": фахівець пояснив, як цієї зими Україна може спровокувати безлад у Росії, щоб вести діалог з позиції потужності.


Йдеться про перенесення війни на територію Російської Федерації. Це створення ситуації хаосу в Росії. В Україні з'явилися такі можливості якраз цієї зими, тому що минулого року це ще було неможливо.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera зазначив, що для початку мирних переговорів з Російською Федерацією, ворожі сили повинні відступити на позиції, які вони займали до 24 лютого 2022 року. Політичний аналітик Тарас Загородній вважає, що це цілком можливо і поділився своїми думками в ефірі Radio NV, розглядаючи, як Україна може змусити Росію зробити цей крок, повідомляє UAINFO.org.

"[Це] реалістично, якщо Україна буде реалізовувати стратегію Першої світової війни, коли Німеччина, незважаючи на те, що могла окупувати частину Франції, була змушена тікати, без великих контрнаступів з боку тієї ж Французької Республіки.

Мова йде про можливість перенесення бойових дій на територію Росії. Це може призвести до виникнення хаотичної ситуації всередині країни. В Україні з'явилися такі шанси саме цієї зими, оскільки минулого року це було недосяжно.

Читайте також: Тактика Ізраїлю: експерт розкрив, чого Україна може навчитись

Тільки на початку цього року Україна розпочала атаки на російські нафтопереробні заводи. Пам'ятаєте, як у західних країнах здійнялися крики і скарги, що це, виявляється, цивільні об'єкти? Навіть [міністр оборони США] Ллойд Остін відкрито висловлювався на цю тему. Проте Україна активно продовжує знищувати ці інфраструктурні об'єкти.

Часто можна почути питання, чому ж [ці атаки] зупинилися... Але насправді цього не сталося. Після третього етапу вже безпілотники СБУ знову намагаються проникнути на ці НПЗ, і в них виникають серйозні труднощі. Принаймні, вони не змогли відновити експорт нафтопродуктів, як спочатку планували. Є підстави вважати, що проблеми можуть початися і в сільському господарстві, оскільки, по-перше, виникають труднощі з дизельним паливом, а також з добривами, які вони намагаються максимально вивезти за кордон.

Україна здатна реалізувати великомасштабні операції, зокрема, націлені на Москву. У разі зниження температури до -20 градусів може статися відключення електрики та газопостачання, зокрема в Москві та прилеглих районах. Вірю, що попереду нас чекають цікаві події.

Читайте також: Росія готує нові масовані удари по енергетиці на початку опалювального сезону, - РНБО

З першого числа країни Балтії виходять з єдиного енергетичного простору з Російською Федерацією. Це означає високу ймовірність, що в Ленінградській області почнуться проблеми з електрикою. Буквально два тижні тому вони звернулися по допомогу, 300 мегаватів вони хотіли купити у Азербайджану та Грузії. Чому? Тому що влітку якісь вже відомі "хулігани" довбонули по розподільчих мережах в Краснодарському країні. Злі язики говорять, що була пошкоджена турбіна на Ростовській АЕС.

Тому всі ці процеси в сукупності дозволяють говорити, що Україна може з позицією сили розмовляти з Росією. І створення ситуації хаосу взагалі нам вигідно", - розповів експерт.

Related posts