Львівські "Карпати" здолали одеський "Чорноморець" у матчі УПЛ, виступаючи в меншості.

Львів'яни відновилися після принизливої поразки від Шахтаря в попередньому матчі.

У 7-му турі чемпіонату України львівські "Карпати" на виїзді дотисли одеський "Чорноморець". Цікаво, що підопічні Владислава Лупашка 30 хвилин другого тайму провели у меншості, однак зуміли покласти до своєї скарбнички три очки, реабілітувавшись перед уболівальниками за розгромну поразку від "Шахтаря" (2:5) у минулому турі.

Вилучення: Адамюк, 64 ("Карпати", друга жовта картка).

Вже на 6-й хвилині Стеніо мав виводити "Карпати" вперед, але не зумів з двох метрів замкнути навіс на дальню стійку, пробивши над воротами. Згодом Мірошниченко дальнім пострілом змусив голкіпера "Чорноморця" переводити м'яч на кутовий.

Після фолу Білошевського Мірошниченко виконав стандарт, але його удар пролетів над воротами одеської команди. У відповідь "Чорноморець" швидко організував контратаку, але Кайо не втримався і пробив мимо дальнього стовпа.

На старті другого тайму "Карпати" вийшли вперед: Чачуа заробив штрафний, а Саків успішно реалізував його, знайшовши слабке місце в захисній стінці суперників. Лише через кілька хвилин Невеш мав чудову можливість, щоб закріпити перевагу команди, але, на жаль, його удар влучив у стійку, повторивши невдалу долю Кайо з першої половини гри.

На 64-й хвилині гри Адамюк отримав свою другу жовту картку, що призвело до чисельної переваги для суперників. Незважаючи на цю ситуацію, команда з Львова не обмежувалась захистом і змогла створити кілька небезпечних моментів, проте втілити їх у голи не вдалося. Наприкінці матчу гості витримали тиск від опонента, але зуміли втримати свою оборону, здобуваючи важливі 3 очки.

Перемога дозволила "Карпатам" піднятись на дев'яту сходинку турнірної таблиці УПЛ (8 пунктів). "Чорноморець" з 6-ма балами опустився на дванадцяте місце.