Maxxter UB-DC9/12 - живлення роутера за допомогою повербанка або електромережі.


Насправді сценарії використання даного аксесуару лиш згаданими не обмежуються, але в наших сьогоднішніх реаліях користувачів передусім цікавить автономне живлення модема/роутера за умов можливого відключення світла. То ж наскільки цікавою є дана пропозиція та які ще переваги пропонує? Відповіді дізнаєтесь, дочитавши огляд до кінця.

Не ігнорувати упаковку, в якій постачається товар, не вдасться. Чому це так? Справа в тому, що на стінках коробки міститься безліч корисних відомостей, які висвітлюють функціональні характеристики та можливості продукту: вхід 5В, вихід 9/12 В (з відповідним перемикачем на корпусі), довжина кабелю, дизайн перетворювача та інше. Також є досить детальний паспорт українською мовою і перелік технічних специфікацій. Словом, це справді варте уваги.

У комплекті поставки відсутнє керівництво користувача, оскільки його наявність не є необхідною. Проте, є приємний додаток — адаптер з маркуванням H та роз'ємом 3.5 мм. Для тих, хто не знає, цей роз'єм колись був дуже популярним для зарядних пристроїв телефонів Nokia. З розвитком широкосмугового доступу та відповідних технологій доставки даних, він став використовуватися в багатьох інших пристроях цього напрямку.

Maxxter UB-DC9/12 являє собою інноваційний пристрій, який об'єднує в собі пластиковий корпус, управляючу плату та екран всередині. Він оснащений 80-сантиметровим кабелем, на одному кінці якого розташована вилка формату DC 5.5x2.5 мм. Кабель покритий захисною ПВХ-ізоляцією, що забезпечує його довговічність. На місці з'єднання кабелю з пластиковим корпусом розташований додатковий пластиковий запобіжник, що є важливим елементом для запобігання можливим переломам.

Стосовно ж самої пластикової частини корпусу, вона напівпрозора, що зручно, оскільки всередині маємо маленьке цифрове табло з відповідним відображенням даних. На що варто зважати тут, то це на використаний "на борту" пластик. Так, в купі зі згаданим табло всередині виріб виглядає досить стильно. Однак пластик корпусу полюбляє лишати на собі відбитки пальців і навіть царапинки. Втім, варто пам'ятати - поява їх не відображається на функціональності абсолютно ніяк, і за тестовий період у мене була змога в цьому впевнитися.

Щодо точності з'єднання елементів, тут немає жодних сумнівів — виконано на високому рівні. Щоб пересвідчитись у цьому, я провів випробування виробу з кількома повербанками, адаптерами живлення та USB-портами на комп'ютері і ноутбуці. Іншими словами, є безліч прикладів активного використання, що підтверджують висновки, наведенні на початку цього абзацу.

Формфактор перетворювача особисто мені нагадав USB-накопичувач, або ж МР3-плеєр; останні свого часу в саме в такому форматі були дуже популярні у користувача. Стосовно напівпрозорого корпусу, як на мене, це плюс, особливо беручи до уваги табло всередині. Так, питання стійкості корпусу до умов експлуатації дещо компромісне, але й обережності самого користувача тут також ніхто не скасовував.

На поверхні корпусу розташований перемикач для вибору між 9 В та 12 В, поруч із ним розміщені відповідні позначення.

За організацію кабелю вже все було сказано вище. USB-вилка, що розміщена на проти - це під повербанк, порт USB ПК або ж мережевий адаптер.

Отже, даний перетворювач дозволяє живити модем/роутер як від портативного зарядного пристрою, так і від мережевого. В останньому випадку всього одна умова - наявність порту USB.

Втім, крім роутерів даний перехідник підійде для живлення камер (звісно ж, при відповідних характеристиках останніх) відеонагляду, регістраторів та багатьох ін. пристроїв 9В або 12В.

Окремо зручно, що тут дисплей. Так, безпосередньо на самому корпусі передбачені позначення "9V" та "12V" за які вже згадувалось раніше, та все ж будемо справедливі - з дисплеєм набагато цікавіше і зручніше.

Щодо підключення до мережевого адаптера, виробник не зазначає жодних інших обмежень, окрім вже згаданої умови. Я особисто використовував його як з потужними рішеннями GaN3, так і зі звичайними настільними лампами. Крім того, були використані повербанки різної потужності. У результаті можна стверджувати, що пристрій демонструє хорошу сумісність з різними джерелами живлення, що, безумовно, є перевагою.

Підсумуємо. Стосовно переваг Maxxter UB-DC9/12 - можливість "видачі" 9В або 12В, що вже "з коробки" розширює функціональність виробу, зручність при перемиканні + додаткова зручність у вигляді вбудованого табло, 3,5-миліметровий адаптер в комплекті поставки, всеїдність до джерела живлення та звісно ж чудова збірка (навіть з урахуванням особливостей пластику). Що ж до вартості, то вона повністю виправдана функціоналом та зручністю використання.

Related posts