Мудрик заробив пенальті: "Челсі" програв, але пройшов до основного етапу Ліги конференцій

Лондонська команда зазнала поразки від швейцарського "Серветта", але все одно продовжить участь у європейських турнірах.

"Челсі" українського вінгера Михайла Мудрика програв "Серветту" в матчі-відповіді раунду плейоф кваліфікації Ліги конференцій сезону-2024/25. Поєдинок у Швейцарії завершився з рахунком 2:1.

Англійський клуб відкрив рахунок на 14-й хвилині матчу, коли Крістофер Нкунку успішно пробив пенальті, який вдалося заробити Мудрику.

На 32-й хвилині господарі вирівняли рахунок у зустрічі завдяки старанням Жеремі Гійємена. А у другій половині гри швейцарський клуб навіть вийшов уперед, коли на 72-й хвилині відзначився Енцо Крівеллі.

Варто зауважити, що Мудрик розпочав матч у стартовому складі "Челсі" і був на полі 73 хвилини, після чого його замінив Коул Палмер.

Попри невдачу в цьому матчі, саме команда з Лондона здобула путівку до основної частини Ліги конференцій. У підсумку двоматчевого протистояння підопічні Енцо Марески виявилися сильнішими (3:2), оскільки вдома "сині" здобули перемогу з рахунком 2:0.

Жеребкування основного етапу Ліги конференцій заплановано на п'ятницю, 30 серпня, о 15:30 за київським часом.

Пропонуємо до вашої уваги наступне:

Пропустили 3 голи за 4 хвилини: "Кривбас" розгромно програв "Бетісу" та вилетів з єврокубків (відео)

Ліга чемпіонів: результати жеребкування основної стадії