Не найвищі за рейтингом. Відомі суперниці Кіченок та Остапенко зійдуться в півфіналі US Open.

Українська тенісистка Людмила Кіченок разом зі своєю партнеркою Альоною Остапенко з'ясували, хто стане їхніми суперницями у півфіналі парного розряду Відкритого чемпіонату США 2024 року.

Українсько-латвійський тандем за вихід у фінальний матч змагатимуться проти тандему Чан Хао-Чін (Китай) / Вероніка Кудерметова.

Китаянка та тенісистка з нейтральним статусом вийшли до чвертьфіналу, де перемогли перших сіяних турніру Габріелу Дабровскі з Канади та Ерін Рутліфф з Нової Зеландії у напруженому трисетовому матчі, який тривав 2 години та 25 хвилин.

US Open 2024. Пари. 1/4 фіналу

Габріела Дабровскі (Канада) та Ерін Рутліфф (Нова Зеландія) [1] поступилися Чан Хао-Чін (Китай) та Вероніці Кудерметовій з рахунком 6:4, 5:7, 3:6.

У другому сеті канадсько-новозеландська пара двічі виходила вперед із брейком, проте не змогла утримати перевагу і зрештою поступилася в матчі.

Кіченок і Остапенко здобули перемогу над дуетом Анни Даніліної та Ірини Хромачової в чвертьфінальному поєдинку.