Онлайн-освіта в "Армія+" концентрується на спеціальному модулі, присвяченому використанню безпілотних літальних апаратів.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на цьому наголосила під час брифінгу заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.
"Ми вперше запускаємо в "Армія+" комплексне онлайн-навчання. Ми розуміємо, що сучасний світ 21-го сторіччя зобов'язує нас до сучасних цифрових кроків і в армії також. Відповідно, в "Армія+" з'явився курс онлайн-навчання, який складається з трьох великих модулів - це загальновійськова справа, це побут в бойових умовах і це безпілотні літальні апарати", - повідомила Черногоренко, додавши, що всі українці й українки, які стають на захист держави, зможуть отримати поради та всі знання щодо сучасної війни з ворогом.
Особливий акцент, за словами заступниці міністра, зроблено на навчальному модулі із застосування безпілотних літальних апаратів.
"Ми проводили опитування щодо того, який саме курс найпотрібніший для наших військових, і в лідерах був курс по БПЛА. Це опитування пройшло 17 тисяч кваліфікованих військовослужбовців, і ми запускаємо курс "Основи керування БПЛА". В цьому курсі буде не тільки основна лінійка наших вітчизняних БПЛА або БПЛА, які знаходяться на озброєнні української армії. Ми також дамо можливість вивчити і дослідити ворожі БПЛА, тому що наші військові мають розуміти, як боротися, які контрзаходи робити для того, щоб захищати нашу Батьківщину, щоб захищати здоров'я і життя наших військовослужбовців", - пояснила Черногоренко.
Вона зазначила, що в їхніх намірах є регулярний запуск нових навчальних курсів на платформі "Армія+", який відбуватиметься майже щомісяця.
"Ми прагнемо створити умови для військовослужбовців, щоб вони могли отримувати додаткові знання, корисні поради та, як ми їх називаємо, лайфхаки. Це дозволить нашим військовим стати більш обізнаними та підготовленими до ефективної боротьби з ворогом," - підкреслила заступниця міністра.
Черногоренко підкреслила, що на даний момент можливість навчання буде доступна виключно для авторизованих військових у додатку "Армія+", а цивільні особи не матимуть змоги приєднатися до нього.
Також заступниця міністра повідомила, що доступ до навчальних курсів, крім військовослужбовців ЗСУ, зможуть отримати й представники інших складових Сил оборони.
"Як тільки ми зможемо інтегрувати військовослужбовців через Армія ID, варто зазначити, що цивільні особи не можуть приєднатися до додатку без проходження процедури авторизації. Я закликаю інші Сили оборони також приєднатися до цієї ініціативи, надаючи нам можливість і доступ до інформації про військовослужбовців, зокрема, з Національної гвардії, Державної прикордонної служби та інших підрозділів. Ми вже активно обговорюємо це з нашими партнерами. Як тільки буде завершено налаштування авторизації, до цього модуля також отримають доступ інші структури безпеки та оборони," - зазначила заступниця міністра оборони.
Крім того, за її словами, на сьогодні вивчається можливість запровадження подібних онлайн-курсів для застосунку "Резерв+".
Як інформує Укрінформ, міністр оборони Рустем Умєров оголосив про запуск нового сервісу онлайн-навчання в додатку "Армія+". Цей сервіс містить перевірені навчальні матеріали, присвячені військовій тематиці.