Прання як наука: типові помилки, які допускають домогосподарки.


Виявляється, щоб досягти відмінного результату, недостатньо лише вкинути брудний одяг у пральну машину. Ми підготували для вас шість корисних порад, які допоможуть поліпшити процес прання ваших речей.

Перед тим, як запустити пральну машинку, необхідно ретельно розсортувати речі не тільки за кольором, але й за типом тканини. Наприклад, флісовий одяг потрібно прати окремо, а рушники ніколи не варто прати разом із синтетичними речами або блузками з джинсами чи брюками, пишуть Добрі новини.

Перш ніж помістити одяг у пральну машину, необхідно позбутися від плям. Краще не терти забруднення, а акуратно промокати його чистою білою тканиною.

Не варто використовувати занадто багато прального порошку або гелю, оскільки це може призвести до їх неповного вимивання, і ваш одяг залишиться забрудненим. Більш того, надмірна кількість миючих засобів може негативно вплинути на роботу пральної машини, адже залишки важко видалити і вони можуть засмітити відділення для миючих засобів.

Якщо ж засобу буде замало, то бруд може залишитися на одязі. Завжди звертайте увагу на рекомендації виробника, зазначені на упаковці.

Чимало домогосподарок обирають лише одну чи дві програми для прання, що є невірним підходом. Наприклад, коли ви стираєте постільну білизну, важливо вибрати правильний режим, а не просто швидке чи ручне прання.

Крім того, якщо на етикетці блузки вказано, що її слід прати вручну, а ви вирішите використовувати режим делікатного прання, це може призвести до усадки виробу. Завжди дотримуйтеся рекомендацій, зазначених на ярликах, і особливо звертайте увагу на слова "лише" або "заборонено", оскільки їх недотримання може негативно вплинути на вашу річ.

Перш ніж завантажити речі в пральну машину, не забудьте їх уважно оглянути. Витягніть з кишень усі залишені предмети, такі як квитки, чеки, серветки та інші дрібниці. Також важливо застебнути всі блискавки на одязі, а ґудзики на сорочках - навпаки, розстебнути. Якщо на одязі є якісь дефекти або катишки, слід вивернути його навиворіт.

Не варто заповнювати пральну машинку до максимуму, чи, навпаки, запускати її майже без завантаження. Якщо ви перевантажите прилад, це може призвести до пошкодження речей, а також до поломки самої машинки.

Related posts