У Китаї домашні тварини виконують роль співробітників і "підробляють на ласощі".


Відправляти домашніх улюбленців на роботу може здатися, на перший погляд, досить нетрадиційною ідеєю, проте наразі в Китаї це популярна тенденція. Вона має назву Zhengmaotiaoqian та перекладається як "заробляти на смаколики". Фраза походить від задуму, що домашні улюбленці працюють робочий день у кафе для тварин, а потім повертаються до своїх сімей, як люди. Тенденція "заробляти на смаколики" здається милою, проте, за даними Goldman Sachs, до кінця цього року в Китаї буде більше домашніх тварин, ніж новонароджених. Про це пише CNN.

У вересні китаянка Джейн Сюе відправила свою дворічну собаку, на ім'я ОК, на перший робочий день у собаче кафе в Фучжоу, Китай. Як стверджує господарка, вона хотіла, аби домашній улюбленець "відчув інше життя", оскільки вона з партнером зазвичай відсутні у вихідні.

"Мені здається, це трішки схоже на те, як батьки відправляють своїх дітей до школи", - зазначила Сюе та додала: "відправити ОК до кафе - безпрограшний варіант, адже вона може гратися з іншими тваринами та не відчуває самотність під час нашої відсутності".

Згідно з твердженням Сюе,

Ще однією вигодою є те, що діяльність собаки дозволяє парі економити гроші, адже якщо залишити домашнього улюбленця на самоті, доведеться включати кондиціонер, що є досить витратним.

Власниця Ок розповіла, що знайшла роботу для песика випадково. Вона натрапила на допис про собаче кафе на Xiaohongshu - китайський відповідник Instagram. Сюе зазначила, що їй стало цікаво відправити ОК на роботу, а незабаром вона знайшла вакансію в місті Фучжоу в кафе під назвою Yezonghui і надіслала повідомлення власнику. "Власник кафе спостерігав за ОК майже годину, щоб перевірити, чи добре вона взаємодіє з клієнтами та ладнає з іншими тваринами", - поділилася Сюе. Процес перевірки пройшов успішно, адже песику запропонували роботу.

Также рекомендуем ознакомиться с:

В Київській міській раді повідомили, що громадські організації, які управляють притулками для тварин у столиці, отримуватимуть фінансову підтримку з міського бюджету на основі конкурсного відбору.

Парламентський комітет Туреччини підтримав законопроєкт, який має на меті вирішити питання мільйонів бездомних собак у країні. Однак, активісти, що займаються захистом тварин, висловлюють занепокоєння, що внаслідок цього можуть бути вбиті багато тварин або вони опиняться в переповнених та занедбаних притулках.

Related posts