У Міністерстві оборони розглядають варіанти впровадження можливості подачі заявок на отримання виплат у програмі "Армія+": кого це стосується | УНН
У платформі "Армія+" з'явиться нова функція, яка дозволить родинам загиблих військових подавати заявки на отримання виплат всього за два кліки. Міністерство оборони працює над створенням спеціалізованої системи, яка значно спростить і прискорить процес отримання фінансової допомоги.
Міністерство оборони працює над створенням потужної системи, яка значно полегшить і прискорить процес виплат для родин загиблих військових. Буде впроваджено функцію, що дозволить подавати заявки всього за два кліки. Ця можливість з'явиться в системі "Армія+". Про це повідомила журналісту УНН заступник міністра оборони Катерина Черногоренко.
На запитання про терміни запуску онлайн-сервісу для подачі заявок на виплати родинам загиблих військових, Черногоренко зазначила: "Ці виплати стосуються родин наших військових. В даний момент ми працюємо над можливістю підтвердження статусу родини. Для верифікації заявника і встановлення зв'язку між військовослужбовцем і його родиною необхідно визначити відповідну нормативно-правову базу. Також необхідно здійснити технічні обміни з актуальними реєстрами, зокрема, з Державним реєстром актів цивільного стану, якщо йдеться про дружину і цей факт має бути задокументований. Це є нашим пріоритетом".
Черногоренко підкреслила, що в даний момент триває процес цифровізації бек-офісу для реалізації цієї можливості.
Ми працюємо над створенням великої системи, яка не буде доступна публічно, але значно спростить і прискорить процес виплат для сімей та заявників. Після завершення глибинної трансформації ми плануємо реалізувати можливість подачі заявки всього за два кліки. Я впевнена, що в найближчі дні ми зможемо анонсувати точний термін готовності. Ця система стане частиною проєкту "Армія+". Таким чином, військовослужбовці та їхні родини стануть важливою складовою екосистеми "Армія+", - поділилася Черногоренко.
Доповнення
У Міністерстві оборони вже протягом року займаються перетворенням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Основна увага приділяється цифровізації окремих послуг, які надають ці центри.