Україна здобула свою першу нагороду в паверліфтингу на Паралімпійських іграх.

Український спортсмен з інвалідністю здобув бронзову медаль у змаганні з силових видів спорту.

У суботу, 7 вересня, на Паралімпійських іграх у Парижі триває десятий ігровий день. Збірна України здобула першу медаль у паверліфтінгу на Іграх.

Україна отримала бронзову медаль завдяки Юрію Бабинцю, який змагається у ваговій категорії до 88 кг. Цю інформацію повідомляє "Телеграф".

Перемогу на турнірі з паралімпійським рекордом (242 кг) завоював Янь Паньпань із Китаю, а "срібло" виграв Мохамед Ельфат із Єгипту.

Нагадуємо, що збірна України вже здобула 71 медаль на Паралімпійських іграх 2024 року. Першу нагороду дня 7 вересня приніс легкоатлет Ігор Цвєтов, який завоював своє друге "золото" на цих змаганнях. Крім того, Микола Синюк здобув першу медаль для України в греблі на каное та байдарках, а Віктор Дідух став чемпіоном Паралімпіади в настільному тенісі.

Напередодні 6 вересня країна отримала "срібло" в легкій атлетиці завдяки Людмилі Даниліній. Також Максим Ніколенко здобув "бронзову" медаль у настільному тенісі, а велогонщик Єгор Дементьєв виграв групову шосейну гонку. У фехтуванні Олена Федота-Ісаєва принесла ще одну "бронзу", а у плаванні Денис Остапченко завоював срібло, тоді як Данило Чуфаров фінішував на другому місці.