Верес проти Інгульця - огляд матчу та відео голів 7 туру УПЛ від 22 вересня 2024 року на 24 каналі Спорт.

Голи: Кльоц, 65 хвилина, Мрвальєвич, 90+7 (з пенальті) - Малиш, 39 хвилина, Вілівальд, 45 хвилина.

Обидва конкуренти підходили до цього матчу, маючи на рахунку дві поспіль невдачі в чемпіонаті. Вони спробують розірвати свою серію поразок у цьому важливому поєдинку, повідомляє 24 Канал.

Через проблеми з документацією домашнього стадіону Інгулець усі матчі першої половини сезону гратиме на виїзді. Не став виключенням і поєдинок 7-го туру.

Підопічні Василя Кобіна доволі грамотно побудували гру, не дозволяючи господарям створювати моменти поблизу своїх воріт. Натомість "козаки" досить активно зіграли в атаці.

Найбільш критичними виявилися стандарти, виконані командою Інгульця. Саме завдяки кутовим ударом гості змогли вийти вперед. Першим скористався зі свого шансу Малиш, а на 45-й хвилині Вілівальд збільшив відрив у рахунку.

У другій половині гри Верес активно почав боротися за порятунок поєдинку. На 65-й хвилині Кльоц успішно скористався моментом і, зробивши добивання, повернув інтригу у матч.

Все вирішилося у компенсований час. Арбітр наважився призначити пенальті у ворота гостей через сумнівний фол проти Годі. До позначки підійшов Мрвальєвич, який з першої проби не зумів переграти Паламарчука. Однак у цьому моменті суддя зафіксував, що воротар Інгульця знаходився за лінією до моменту удару. Друга спроба форварда виявилася вдалою.

Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2. Команди заробили по одному балу, але якщо Верес повинен дякувати долі за результат, то Інгулець повернеться додому у ненайкращому настрої. "Козаки" були дуже близькими до першої перемоги в сезоні.