Прогнози не обмежуються лише новими надходженнями: яким чином лелеки сигналізують про загрози.
Лелеки здатні сигналізувати про загрозу. Джерело: Pexels
Лелеки з давніх-давен асоціюються з поповненням у сім'ї, щастям, світлом та затишком. Їхні гнізда на дахах будинків часто вважаються охоронцями домашнього благополуччя, тому люди дбайливо підгодовують цих птахів і не виганяють їх. Якщо ж лелеки раптом залишають своє гніздо, це сприймається як прикра ознака.
Дослідники зауважили, що міграція птахів часто корелює з потенційними загрозами чи трагічними подіями у їхньому середовищі. OBOZ.UA поділиться інформацією про те, як птахи реагують перед наближенням можливих лих.
Лелеки в Україні вже давно уособлюють собою чистоту, мир і радість. Існує повір'я, що ці птахи не оселяються в місцях, де панують смуток, конфлікти або аморальність.
Відчуваючи негатив особливо гостро, птахи могли раптом переселитися подалі від будинку, щоб не перейняти його на себе. Якщо таке трапляється без причини, слід було чекати на небезпеку, яка наближається.
Існує ймовірність, що родина зазнає втрат, як в фінансовому, так і в особистісному сенсі. Крім того, передбачалося, що може трапитися випадок, коли з життя піде один із рідних.
Якщо лелеки переселилися після сварки господарів, слід було подумати над примиренням, адже ці птахи несли щастя лише в той дім, де люди поважали одне одного. З переселенням лелек можна було втратити їхній захист і позитивну енергетику.
Раніше OBOZ.UA повідомляв, яким чином тварини сигналізують про наближення сильних снігопадів і затяжних морозів.