fbpx

Кеги "ЯГЕРА" на Вашому святі

Крім позитивних аспектів свята є ще й різні організаційні питання, які потрібно вирішувати з максимальним комфортом для гостей та іменинників. Тому пропонуємо вам завжди свіжий, натуральний, якісний продукт за доступними цінами. Вчасна доставка, підготовка обладнання нашими спеціалістами – ми задовольнимо навіть найвибагливішого клієнта!

Відкриті до співпраці з закладами

Броварня «ЯГЕР» запрошує Вас до співпраці. Ми здійснюємо доставку пива своїм партнерам вчасно та якісно. Ми роками співпрацюємо із закладами на взаємовигідних умовах, розширюємо мережу своїх споживачів і зацікавлені в довгостроковій співпраці з ними. У числі наших клієнтів: «Легенда», «Десятка», «Шпиндель», «Ресторація Мулярових», «Кухня», «Вулик», що в Івано-Франківську, «Фреш» у Коломиї, «Прованс» та «Cruce De Gustos - Перетин Смаків» у Богородчанському напрямку, «Красна Садиба», «Краєвид», «Преміум Клуб» у Яремче, «Веселий гуцул», «Кальян-бар Рояль» у Буковелі, та багато інших – загалом більше 100. Приєднюйтесь.

"ЯГЕР" - фестивальне пиво

Оскільки крафтове пиво є зараз базовим трендом ринку ремісничих товарів, саме його вибрано основним продуктом пивних фестивалів. Це вміру легкий алкогольний напій, який часто подається під вуличну їжу. За роки існування броварні ми неодноразово приймали участь у таких заходах і жодного разу не отримали негативного відгуку.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ

+38 066 205 0505 +38 066 205 0505

І МИ НАПОВНИМО ВАШЕ СВЯТО СМАКОМ СПРАВЖНЬОГО ЖИВОГО ПИВА!